O nas

DRIMtech to niewielka firma zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej oraz Zabierzowie koło Krakowa. Bardzo łatwo do nas trafić, znajdujemy się w pobliżu największych arterii południowej Polski, a także blisko lotniska w Pyrzowicach oraz Balicach. Jesteśmy doskonałą baza wypadową.

Podróżowanie jest naszą pasją od zawsze, a jej naturalną konsekwencją było śledzenie panujących trendów w branży i zdobywanie motoryzacyjnej wiedzy oraz kwalifikacji. Dlatego w 2019 roku postanowiliśmy połączyć swoje fascynacje i stworzyliśmy firmę DRIMtech.

Dzisiaj dzięki ciężkiej pracy możemy pomagać kierowcom oferując usługi dopasowane do bieżących standardów. Dotychczasowe doświadczenia nauczyły nas, że powyższy cel możemy osiągnąć tylko poprzez kompleksowość świadczonych usług oraz elastyczne podejście do klienta. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne, zawierają większość dodatków, za które nasza konkurencja pobiera dodatkowe opłaty. Nie ustalamy limitu kilometrów, podróżujesz wg własnych potrzeb i ograniczeń. Oferujemy możliwość pozostawienia samochodu na naszej ogrodzonej posesji na czas wynajmu, nie wiąże się to z żadnym dodatkowym kosztem!

Dysponujemy flotą składającą się z samochodów:

BUS 9-osobowy Renault Trafic Grand Passenger  oraz Opel Vivaro-B (z hakiem)

1.6 dCI’14 E6 3.0T L2H1P1 Pack Clim

Nasze BUSY 9-osobowe zapewnią wygodną podróż 9 osobom. Dużo miejsca, wygodne fotele, pojemny bagażnik, klimatyzacja zapewnią podróż przyjemną i komfortową. Przyciemniane szyby ograniczą przedostanie się do wnętrza rażących promieni słońca, a w lecie też ograniczą nagrzewanie się wnętrza współpracując z klimatyzacją. Cały szereg technicznych rozwiązań na najwyższym poziomie zastosowany w busie zapewni bezpieczeństwo jazdy. Wspomaganie kierownicy, kontrola trakcji, ABS, wspomaganie nagłego hamowania czy ruszania pod górę oraz inne zapewnią spokój i bezpieczną podróż.

Wynajęcie BUSA 9-osobowego to sensowny sposób na podzielenie kosztów podróży. Powoduje to znaczne obniżenie wydatków w porównaniu do podróżowania autami osobowymi (mniejsza ilość pojazdów redukuje opłaty paliwowe, autostradowe czy parkingowe), pociągiem, samolotem czy autokarem (opłaty biletowe).

Podróżując w grupie 9-cio osobowej, w porównaniu do podróży na 2 czy 3 auta zyskujemy miłą atmosferę wspólnej jazdy. Wspólne gry czy zabawy lub śpiewy powodują, że czas podróży wydaje się krótszy. Komfort wygodnego doboru pory wyjazdu to kolejna zaleta wynajmu BUSA 9-osobowego (nie musimy pilnować rozkładu jazdy, zdążyć na wskazane miejsce), a także możemy swobodnie kształtować trasę przejazdu, a w razie kaprysu, dowolnie ją modyfikować. Zamiast stresu – pełen komfort.

Samochód idealnie nadający się na grupowe wyjazdy, szkolenia, targi, dłuższe wyprawy w Polskę jaki również za granicę, imprezy integracyjne, sympozja, zloty, konferencje, imprezy sportowe, wesela, chrzciny, wieczory panieńskie i kawalerskie, przewozy grup turystycznych dla biur podróży, przewozy pracowników i wiele innych powodów.

https://drimtech.pl/

2021 © DRIMtech | Website project by GrafStyle